Ali Yayla Otomotiv

Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz?

Firmamız 1997 yılından itibaren Sıfır ve İkinci El Araç Alım Satım sektöründe profesyonel ekibiyle her zaman kaliteli, sorunsuz ve zamanında taahhütler gerçekleştirerek hizmet vermektedir. Firma olarak, sıfır ve ikinci el araç alım satımda ki titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyatla sunmayı hedefliyoruz.

Kalite anlayışında hiçbir taviz vermeyen ve birinci ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız sizlere uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir.
Kalite politikamız dinamizmi ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalitede ürünler sağlamak, en doğru çözüm için teknolojiyi takip ederek öncü olmak, rekabet gücünü arttırarak tüketici çıkarlarını korumaktır.

Ali Yayla Otomotiv

Misyonumuz & Vizyonumuz

VİZONUMUZ: Emeğe önem veren, adil bir fiyat politikası ile kaliteli bir marka oluşturmaktır. Piyasada lider bir isim olmaktır.

MİSYONUMUZ: Edindiğimiz bilgiler ışığında, elde ettiğimiz deneyimlerle ürün ve hizmetlerimizde sürekli gelişerek katma değer yaratmak ve müşterilerimizin yaşam kalitesini en üst düzeylere çıkarmaktır. amaçlıyoruz.

57
PERSONEL
748
ÇEŞİT ÜRÜN
21
İŞ ORTAĞI
81
İLDE HİZMET